Jesteśmy gotowi zarządzać dowolnymi projektami

PL Double-K specjalizuje się w badaniu potencjału energetyki wiatrowej jako naturalnego, łatwo dostępnego źródła energii. Nasza wiedza koncentruje się na wczesnych etapach rozwoju farm wiatrowych i projektach typu greenfield. Oferujemy pełną ocenę zasobów energii wiatrowej jako bardzo istotny i znaczący element procesu projektowania farm wiatrowych. Obecnie produkty i usługi Double-K są dostępne na rynku globalnym. Wspieramy Projekty o łącznej docelowej mocy przekraczającej 2,5 GW. Nasza wiedza skupia się na weryfikacji lokalizacji pod kątem potencjału wiatru. Oferujemy pełen zakres usług i produktów związanych z realizacją pomiarów wiatru, konfiguracją systemów pomiarowych oraz analizą danych. W szczególności sprzedaż i montaż masztów MET o wysokości do 120m wraz z pełnym wsparciem w procesie oceny zasobów wiatru.

W sprawie usług i sprzedaży skontaktuj się z nami: sales@double-k.pl

Ostatnie prace

Poznaj nasze najnowsze projekty

Double-k Towers oferuje ocenę zasobów wiatrowych i pełny zakres usług z instalacji systemu pomiarowego poprzez analizę danych we wszystkich krajach europejskich i Stanach Zjednoczonych.

Dlaczego właśnie my

Międzynarodowe pokrycie każdego projektu budowlanego

OPERATION
Experience, Safety, high insurance coverage limits.
Hundreds of tilt up towers installed world-wide.

APPROACH
Eco friendly installation approach, no heavy equipment, no concrete foundation. Farm or pasture land is back to normal use immediately after installation with very minimum signs of construction.

TRWAŁOŚĆ
Aluminiowy długotrwały projekt, niskie koszty konserwacji